JESIENNE AKTUALNO┼ÜCI ­čŹü

We wtorek 14 listopada mi┼éo┼Ťnicy ksi─ů┼╝ek i przyjaciele biblioteki wzi─Öli udzia┼é w wydarzeniu kulturalnym, w spotkaniu z popularn─ů pisark─ů, autork─ů ksi─ů┼╝ek, scenariuszy i libretta, A┼ében─ů Grabowsk─ů.
Z ciekawo┼Ťci─ů wys┼éuchali┼Ťmy opowie┼Ťci o ┼╝yciu, pracy, macierzy┼ästwie, genezie utwor├│w, o bohaterach sagi ÔÇ×Stulecie winnychÔÇŁ; o w─ůtkach bu┼égarskich i pochodzeniu rodziny, o tematach medycznych ┼Ťci┼Ťle zwi─ůzanych z wykszta┼éceniem, prac─ů naukow─ů i zawodow─ů, przeniesionych na kartki powie┼Ťci.
Wiele pyta┼ä pop┼éyn─Ö┼éo z sali. Pani A┼ébena z wielkim wdzi─Ökiem odpowiada┼éa, rozwiewaj─ůc w─ůtpliwo┼Ťci i przemi┼éym, ciep┼éym g┼éosem przybli┼╝a┼éa nam ┼Ťwiat sw├│j i swojej wyobra┼║ni.
Nie obyło się bez autografów, dedykacji i wspólnych zdjęć.
Spotkanie odby┼éo si─Ö w ramach Dyskusyjnego Klubu Ksi─ů┼╝ki dla doros┼éych. Dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w Instytutu Ksi─ů┼╝ki pochodz─ůcych z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
­čööWydarzenie kulturalne, na kt├│re d┼éugo czekali┼Ťmy, przesz┼éo do historii.

Biblioteka Publiczna Gminy Przodkowo serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do korzystania z usług biblioteki.

Dane Adresowe

83-304 Przodkowo