Spotkanie z autorami przewodnika „Ruszaj w drogę na Powiśle! Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn”

Zapraszamy środa 9 Listopada godzina 17 Czytelnia Biblioteki Publicznej w Przodkowie.

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy internetowego przewodnika po Polsce  www.ruszajwdroge.pl, autorzy przewodników „Ruszaj w drogę na Powiśle. Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn” i „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy”, oraz Biblioteka w Przodkowie zapraszają na turystyczne spotkanie o pomorskim Powiślu.

Uczestnicy spotkania wybiorą się w wirtualną podróż po pomorskim Powiślu. Prowadzący opowiedzą, co warto zobaczyć w Malborku, Sztumie i Kwidzynie oraz jak zaplanować 7 dni w Dolinie Dolnej Wisły.

W trakcie 2 godzinnej, pełnej pięknych kolorowych zdjęć prezentacji, uczestnicy dowiedzą się:

– Gdzie leży Powiśle i jak je odkrywać?

– Jakie ciekawostki kryją się w Kwidzynie?

– Jak zaplanować cały dzień w Sztumie?

– Czym zaskakują powiślańskie miasta i ich okolice?

– Dlaczego warto wybrać się na rower w Dolinie Dolnej Wisły?

Prezentację wzbogacą relacje Kasi i Macieja z odkrywania Powiśla i opowieści zza kulis o tym, jak powstawał ich najnowszy przewodnik „Ruszaj w drogę na Powiśle! Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn”.

Po spotkaniu będzie można kupić przewodniki Kasi i Macieja Marczewskich: „Ruszaj w Bieszczady” ze sprawdzonymi pomysłami na 14 dni w Bieszczadach, „Ruszaj na Mazury”, oraz „Ruszaj na Kociewie Świeckie” z planem na 10 dni w mniej znanej, kujawsko-pomorskiej części Kociewia – w regionie, w którym dobrze zjesz i wypoczniesz. Można płacić kartą!

Serdecznie zapraszamy!

Biblioteka Publiczna Gminy Przodkowo serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do korzystania z usług biblioteki.

Dane Adresowe

83-304 Przodkowo